• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Spektakl „Witajcie w naszej BAJCE”

1

Spektakl „Witajcie w naszej BAJCE”

 

Dnia 24.05.2016r. uczniowie klas 0A i 0B oraz klas I-III SP obejrzeli spektakl interaktywny „Witajcie w naszej BAJCE” w wykonaniu krakowskiej grupy Edu- Artis. Dzięki temu dzieci odbyły niezwykłą podróż po świecie bajek i spotkały fantastyczne postacie: Jaś i Małgosia, Pinokio, Kopciuszek, Hanka i Rumcajs, Królewna Śnieżka i Krasnoludki, Pan Kleks, Kot w Butach, Samochwała, Zosia Samosia.Przedstawienie miało na celu zachęcenie dzieci do czytania oraz pokazanie, jak można ciekawie spędzić czas z książką. Spotkanie zostało przygotowane w ramach współpracy Biblioteki Szkolnej z Biblioteką Gminną.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.