• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Siedlec - baseny

1

Wycieczka do Siedlec - baseny

 

    11 marca 2016r. uczniowie klas IVa i IVb pod opieką p. Anny Nowak , p. Joanny Koniecznej i p. Faustyny Szymeckiej uczestniczyli w wycieczce do Siedlec. Pierwszym punktem wyjazdu był pobyt na basenie. Uczniowie doskonalili pływanie, nurkowali, grali w piłkę, zjeżdżali z dwupoziomowych zjeżdżalni, relaksowali się w jaccuzi. Przypomnieli sobie zasady bezpiecznego zachowania się w wodzie. Po obiedzie odwiedziliśmy salę zabaw Młynek. Tutaj szaleństwom nie było końca w labiryncie tuneli, zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, przeszkód i pojazdów. Zmęczeni ale pełni wrażeń wieczorem wróciliśmy do domów.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.