15 grudnia 2015 roku w świetlicy szkolnej odbyły się 4-godzinne warsztaty plastyczne „Gwiazdkowe dekoracje”. Wychowawcy świetlicy szkolnej, członkowie Szkolnego Koła Religijnego i rodzice: p. J. Głasek, M. Sawczuk i K. Czupryna wspólnie spędzili czas wykonując ekologiczne choinki ze sznurka. Uczestnicy warsztatów wykazali się ciekawymi pomysłami i inwencją twórczą ozdabiając choinki ziarenkami kawy, kolorowymi wstążeczkami i koralikami.

W wyjątkowy świąteczny nastrój wprawiła nas przede wszystkim miła, rodzinna atmosfera towarzysząca warsztatom i wspólna praca połączona z potrzebą tworzenia pięknych i niepowtarzalnych dekoracji.

Składając świąteczne i noworoczne życzenia podczas spotkania opłatkowego obdarowaliśmy choinkami Panów Dyrektorów naszej szkoły, przedstawicieli władz samorządowych, przedstawicieli Rady Rodziców, nauczycieli emerytów i osoby samotne ze środowiska lokalnego.