• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dyskoteka Andrzejkowa 2015

3

Dyskoteka Andrzejkowa 2015

 

    Dyskoteka andrzejkowo charytatywna 26 listopada w naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy andrzejki – dzień wróżb i zabaw. Przedstawiciele klasy IIB wcielili się w role wróżbitów i przygotowali stoiska z wróżbami. Wszystkie pomysły okazały się bardzo ciekawe. Każdy uczeń mógł powróżyć sobie kilka razy. Czuć było zapach wosku, widać było drżące płomyki świec i dziwne cienie na ścianach.

Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Kolorowe i migające światełka sprawiły, że atmosfera była pełna magii. Dzień wróżb zakończyliśmy dyskoteką szkolną. Zabawę zaplanowali i zorganizowali uczniowie klasy IIB wraz z wolontariatem, którzy pracują pod opieką pani E. Wardak i W. Michalak. Wszyscy  wspaniale bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki. W tym dniu pomyśleliśmy o potrzebujących. Zbieraliśmy słodycze dla podopiecznych Domu Dziecka w Radoryżu smolnym, które zostaną przekazane jako mikołajkowa paczka.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.