• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Warszawy

8

Wycieczka do Warszawy

 

    10 maja 2015 r. uczniowie klas pierwszych udali się na wycieczkę do Warszawy.Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od Stadionu Narodowego. Jest wśród nas wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie była spełnieniem ich marzeń. Gdy weszliśmy na trybuny i wspięliśmy się na sam ich szczyt, z góry podziwialiśmy ogrom tego obiektu. Naprawdę, robi wrażenie !. Następnie wyruszyliśmy do kina 3D Cinema City na film pt. "Pod taflą oceanu". Po Posiłku w Mc Donald’s wyruszyliśmy na plac zabaw „Kolorado”. To był ostatni punkt programu naszej wycieczki, wróciliśmy do autokaru i wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.