• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Power Spirit - „Znajdź pomysł na siebie”

1

Power Spirit - „Znajdź pomysł na siebie”

    Dnia 27.04.2015r. w Publicznym Gimnazjum w Staninie gościł zespół Full Power Spirit z drugą częścią programu „Znajdź pomysł na siebie”. Tym razem lider zespołu mówił młodzieży o szczęściu - co dla młodego człowieka znaczy być szczęśliwym, jak osiągnąć szczęście, gdzie warto szukać szczęścia. Wypowiedzi mimo, że zawierały trudne treści, przekazane była w sposób dostępny dla młodzieży, czasem nawet w sposób żartobliwy. Wykład podparty był świadectwem artysty, oraz przeplatany muzyką HIP – HOPU.Uczniowie z zainteresowaniem słuchali występu. Po zakończeniu zarówno uczniowie jak i nauczyciele oceniali występ jako wartościowy i ciekawy.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.