W ramach realizacji programu „Szkoła współpracy” w klasie VB odbyły się dwa spotkania z rodzicami- p. Anną Kazana i p. Jolantą Kołodziejak oraz p. Bogdanem Kołodziejak. Pani A. Kazana zaprezentowała swoją pasję, jaką jest wyszywanie. Przedstawiła swoje prace i opowiedziała, w jaki sposób one powstają, zachęciła uczniów, by podjęli próbę wyszywania.

Natomiast p. Kołodziejak opowiedziała o swej pasji, jaką jest archeologia i wędrówki górskie. Na kolejnej lekcji pan Bogdan Kołodziejak zainteresował uczniów pasją do pierwszych komputerów, które zostały przywiezione z Ameryki, o powstaniu pierwszych programów komputerowych oraz o zdobyciu certyfikatu renomowanej firmy „Microsoft”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach.