• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

II gminny konkurs matematyczny

6

II gminny konkurs matematyczny

 

22 maja 2015 roku w Publicznym Gimnazjum w Staninie odbył się II gminny konkurs matematyczny. Organizatorkami były panie uczące matematyki: p. Izabela Gromada, p. Bernarda Jalowska i p. Elżbieta Wardak. W konkursie wzięły udział trzy trzyosobowe drużyny z Tuchowicza i Stanina. Przygotowano dla nich pięć zadań otwartych i cztery tzw. zadania „krótkiej odpowiedzi”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali je. Komisja na bieżąco prezentowała wyniki zmagań uczniów.

Ostateczne wyniki konkursu przedstawiają się następująco: 

I miejsce zdobyły uczennice z Publicznego Gimnazjum w Staninie:
Patrycja Konieczna, Agata Król i Karolina Sobiech

II miejsce uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Staninie:
Klaudia Mucha, Katarzyna Skorupa, Dominik Kazana

III miejsce uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Tuchowiczu:
Magdalena Bieńko, Bartłomiej Kopeć, Szymon Stępniewski

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje za uzyskanie wysokich wyników i podziękowania za udział! Nagrody ufundowane zostały przez Gminę Stanin.  Uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy, a nauczyciele – podziękowania.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.