• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka - teatr - park linowy

4

Wycieczka - teatr - park linowy

 

    Piątek 22 maja 2015 dla uczniów klas Ia i Ib PG Stanin oraz opiekunów Małgorzaty Matyszek, Anny Golawskiej, Magdy Łazugi zaczął się dość wcześnie, bo już o godzinie 7.00, kiedy to wszyscy wsiadali do autokaru z nadzieją na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Co zaplanowaliśmy w tym dniu ? Coś dla ciała, ale też i dla ducha.

O godzinie 9.00 w CKiS w Siedlcach obejrzeliśmy najsławniejszą historię dwojga kochanków. Sztuka  Romeo i Julia w interpretacji zespołu Caro Dance oraz występujących aktorów wzruszyła nas dogłębnie a taniec spotęgował jeszcze to uczucie. Dla większości z nas teatr to już nie synonim nudy, ale zapowiedź interesującej podróży w świat pełen wzruszeń. Po spektaklu oczywiście klika minut na posiłek i tu wielkie zdziwienie. Kilku tancerzy, których jeszcze nie tak dawno podziwialiśmy na deskach teatru widzimy przy sąsiednim stoliku. Nikomu jednak, niestety, nie starczyło odwagi aby podejść i poprosić o wspólne zdjęcie. Kolejny i ostatni punkt wycieczki to miejscowość Nakory. Co tam się znajduje? Park linowy! Spędzamy tam kilka godzin i niestety wracamy do Stanina.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.