• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

„Nie lękajcie się…”

10

„Nie lękajcie się…”

 

    Dnia 07.05. 2015roku uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Staninie wysłuchali montażu poetycko – muzycznego „Nie lękajcie się…”, upamiętniającego dziesiątą rocznicę śmierci i pierwszą rocznicę kanonizacji wielkiego Polaka Jana Pawła II. Montaż przygotowali członkowie Szkolnego Koła Religijnego i Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunami: J. Chromińską, W. Michalak i I. Połeć . Młodym aktorom towarzyszył chór szkolny pod kierownictwem J. Skwarek.Fragmenty życiorysu Jana Pawła II „przeplatane” były recytacją Jego wierszy i śpiewem znanych pieśni takich jak: „Barka”, „Wadowice – moje miasto”, „Nie lękajcie się”, „Abba Ojcze”. Apel przebiegł w atmosferze wspomnień, zadumy i refleksji. Niektórzy nie kryli łez wzruszenia.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.