• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

"MOJA ULUBIONA POSTAĆ BAJKOWA"

3

"MOJA ULUBIONA POSTAĆ BAJKOWA"

 

    Na konkurs należało nadesłać pracę ilustrującą fikcyjną postać z wiersza, bajki, baśni, legendy, komiksu, dobranocki, którą dziecko najbardziej lubi i pamięta oraz potrafi o niej opowiedzieć i uzasadnić swój wybór. Z różnych stron Polski przysłano do organizatorów w sumie ponad 10 tysięcy prac. Konkurs cieszył się ogromną popularnością również w naszej szkole, gdyż uczniowie wykonali prawie 60 prac konkursowych.

Na konkurs należało nadesłać pracę ilustrującą fikcyjną postać z wiersza, bajki, baśni, legendy, komiksu, dobranocki, którą dziecko najbardziej lubi i pamięta oraz potrafi o niej opowiedzieć i uzasadnić swój wybór. Z różnych stron Polski przysłano do organizatorów w sumie ponad 10 tysięcy prac. Konkurs cieszył się ogromną popularnością również w naszej szkole, gdyż uczniowie wykonali prawie 60 prac konkursowych. 

 

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.