„Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” - warsztaty czytelnicze. Dnia 7.05.2015 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty czytelnicze ,które zostały zorganizowane przez p. W. Michalak i p. I. Połeć w ramach współpracy z wydawnictwem Zakamarki. Warsztaty poprowadziła pani Katarzyna Sikora, która zaprezentowała książki z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Uczniowie obejrzeli pokaz multimedialny połączony z interaktywnym czytaniem fragmentów książki „Tajemnica diamentów”. Następnie wspólnie rozwiązywali zagadki detektywistyczne. Dzieci wykazywały duże zainteresowanie książkami o tej tematyce. Mamy nadzieję, że te warsztaty przyczynią się do wzrostu poziomu czytelnictwa w klasach młodszych.