Dnia 27.11.2014 r. w naszej szkole odbyła się charytatywna dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas I-III gimnazjum. Głównym organizatorem tej imprezy była klasa II b wraz z wychowawcą - p. B. Skwarek oraz szkolny klub wolontariatu z opiekunem - p. W. Michalak. Uczniowie klasy II b gimnazjum przygotowali nastrojowy oraz magiczny wystrój sali.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wróżby dotyczące losowania zawodów – szukanie odpowiedzi na pytanie: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości? Oczywiście nie zabrakło tradycyjnego lania wosku, bo bez tego andrzejki nie byłyby udane. Z naszej magicznej sali wróżb nikt nie wychodził ze smutną miną, wszyscy byli bardzo radośni i świetnie się bawili. Na dyskotece wolontariusze zbierali słodycze, które zostaną przekazane na akcję „Polacy- Rodakom”.