• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dyskoteka Andrzejkowa

17

Dyskoteka Andrzejkowa

 

   Dnia 27.11.2014 r. w naszej szkole odbyła się charytatywna dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas I-III gimnazjum. Głównym organizatorem tej imprezy była klasa II b wraz z wychowawcą - p. B. Skwarek oraz szkolny klub wolontariatu z opiekunem - p. W. Michalak. Uczniowie klasy II b gimnazjum przygotowali nastrojowy oraz magiczny wystrój sali.

   Przy wróżbach czuwali gimnazjaliści oraz nauczyciele i wychowawcy. Przepowiednie „na przyszłość” cieszyły się ogromną popularnością wśród młodzieży. Największą furorę robiły upieczone przez dziewczęta gimnazjum ciasteczka z wróżbą, które szybko znikały z talerza. Ponadto można było wywróżyć sobie imię przyszłego męża lub żony, powróżyć z kubeczków, wróżb numerologicznych, horoskopu opisowego.

   Dużym zainteresowaniem cieszyły się wróżby dotyczące losowania zawodów – szukanie odpowiedzi na pytanie: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości? Oczywiście nie zabrakło tradycyjnego lania wosku, bo bez tego andrzejki nie byłyby udane. Z naszej magicznej sali wróżb nikt nie wychodził ze smutną miną, wszyscy byli bardzo radośni i świetnie się bawili. Na dyskotece wolontariusze zbierali słodycze, które zostaną przekazane na akcję „Polacy- Rodakom”.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.