• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Spotkanie z fotografem Andrzejem Orzełowskim

8

Spotkanie z fotografem Andrzejem Orzełowskim

 

    Dnia 10 października 2014 roku gościliśmy w naszym przedszkolu prawdziwego fotografa - Andrzeja Orzełowskiego, który opowiedział nam o swojej pracy. Podczas spotkania dzieci miały również okazję obejrzeć profesjonalny sprzęt fotograficzny. Ponadto każdy z przedszkolaków mógł obejrzeć „małą kolekcję” starych fotografii, które nasz gość przyniósł specjalnie na spotkanie z nami. Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko talent, ale także ciężka praca, doświadczenie i ciągłe szkolenie oraz wyrabianie tak zwanego „fotograficznego oka”.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.