• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Edukacji Narodowej SP i GIM 2014/2015

50

Dzień Edukacji Narodowej SP i GIM 2014/2015

 

    14 października uczciliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Podczas akademii w szkole podstawowej jak i w gimnajzum został zaprezentowany program artystyczny, w którym młodzież i dzieci odtworzyła - słowem, gestem i piosenką - klimat szkolnego życia.

    Przedstawiciele Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego złożyli na ręce Dyrekcji kwiaty i podziękowania za trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia. Spotkanie uświetnił występ grupy artystynczej "Mali My" jak również zespól wokalno - instrumenbtalny "Jarzębinki".W Dniu Edukacji Narodowej w szczególny sposób wyróżnieni zostali nauczyciele i pracownicy, którzy w tym roku otrzymali nagrody za swoją pracę.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.