• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Konkurs - "Jestem Bezpieczny"

1

Konkurs - "Jestem Bezpieczny"

08.05.2014r. drużyna w składzie: Kamil Lewandowski z kl. IVa, Bartosz Kazimierski z kl. Va i Norbert Oziębło z kl. VIb reprezentowali szkołę w gminnym etapie konkursu „Jestem bezpieczny” organizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. Jego celem było uczenie uczestników jak przeciwdziałać zjawiskom patologicznym życia codziennego jak: alkoholizm, narkomania, przemoc oraz zwiększenie bezpieczeństwa dzieci. Chłopcy rozwiązywali test, a następnie wzięli udział w dogrywce o drugie miejsce, które ostatecznie zajęli. Otrzymali nagrody w postaci książek i kolorowych długopisów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.