1 października 2024r. uczniowie klas 1a i 1b wraz z wychowawczyniami p. Małgorzatą Jastrzębską, p. Magdaleną Wasilewską i p. bibliotekarką Wandą Michalak udali się pieszo na boisko „Orlik” z okazji Dnia Chłopaka.
Była to doskonała okazja do integracji zespołów klasowych oraz wspólnej zabawy. Chłopcy otrzymali od koleżanek życzenia, drobne upominki i słodki poczęstunek.

Odbyło się ognisko i pieczenie kiełbasek podczas którego każdy pierwszak poradził sobie sam. Uczniowie grali w piłkę nożną i bawili się na placu zabaw. Gościliśmy tez w Gminnej Bibliotece Publicznej w której odbyła się lekcja biblioteczna. Poza tym uczniowie korzystali z gier planszowych i piłkarzyków.

Wspólne świętowanie obu klas wpłynęło na pozytywną atmosferę co jest niezwykle ważne w budowaniu właściwych relacji między uczniami.