30 września 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, w tym roku szkolnym o cenne głosy wyborców walczyły następujące osoby:
1. Lena Kopeć kl. 4a
2. Zuzanna Tronowska kl. 5b
3. Julia Kopeć kl. 6a
4. Jolanta Kazana kl. 7a
5. Zofia Kuźniak kl. 7b
6. Przemysław Dorosz kl. 8a
7. Julia Kazana kl. 8b

Wzorem ubiegłego roku wszyscy uczniowie przygotowali barwne plakaty, a niektórzy imponujące prezentacje multimedialne, które przedstawiały bardzo ciekawe pomysły na funkcjonowanie naszej placówki w roku szkolnym 2024/25.
Po prezentacji programów wyborczych nastąpiło pięcioprzymiotnikowe głosowanie. Uczniowie podchodzili kolejno zgodnie z listą do ucznia ze swojej klasy, który został wytypowany do szkolnej komisji wyborczej, otrzymywali kartę do głosowania i przemieszczając się do wydzielonego pomieszczenia udzielali swojego głosu. Frekwencja podczas wyborów wyniosła 90%, a do rozdysponowania było 167 głosów.

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki wyborów:
 Zofia Kuźniak- przewodnicząca SU,
 Julia Kazana - pierwszy zastępca,
 Jolanta Kazana - drugi zastępca.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym kandydatom dziękujemy za udział i liczymy na ich dalszą współpracę w ramach samorządów klasowych.
Dziękujemy naszym uczniom za właściwa postawę obywatelską podczas organizowanej kampanii wyborczej oraz w trakcie wyborów.

Opiekunowie SU: p. J. Konieczna, p. K. Rosłoń