Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

We wtorek 4 czerwca uczniowie klas 6A i 6B pod opieką Pani B. Skwarek i J. Smyk uczestniczyli w grach paintballowych w Sokołowie Podlaskim. Zabawa była przednia, mimo iż pierwszy raz uczniowie brali udział w grach taktycznych na otwartym terenie. Pogoda sprzyjała zabawie. Organizatorzy przeprowadzili dla wszystkich rozgrzewkę oraz zabawy integracyjne, a następnie przeszkolili wszystkich uczestników z użycia broni i zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas gry. Emocji nie było końca podzieleni na trzy zespoły sprawdzali swoje umiejętności w trzech różnych warunkach obrony polowej.

Zmęczeni na koniec ze smakiem zjedli kiełbaski upieczone własnoręcznie na ognisku, przygotowane przez właścicieli obiektu.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com