We wtorek 4 czerwca uczniowie klas 6A i 6B pod opieką Pani B. Skwarek i J. Smyk uczestniczyli w grach paintballowych w Sokołowie Podlaskim. Zabawa była przednia, mimo iż pierwszy raz uczniowie brali udział w grach taktycznych na otwartym terenie. Pogoda sprzyjała zabawie. Organizatorzy przeprowadzili dla wszystkich rozgrzewkę oraz zabawy integracyjne, a następnie przeszkolili wszystkich uczestników z użycia broni i zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas gry. Emocji nie było końca podzieleni na trzy zespoły sprawdzali swoje umiejętności w trzech różnych warunkach obrony polowej.

Zmęczeni na koniec ze smakiem zjedli kiełbaski upieczone własnoręcznie na ognisku, przygotowane przez właścicieli obiektu.