Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. Uczniowie klasy Ia także pamiętali o swoich Babciach i Dziadkach, dlatego też 25 stycznia przygotowali dla nich występ artystyczny. Licznie przybyłych gości serdecznie powitała wychowawczyni Teresa Wardak. Następnie sami uczniowie wprowadzili wszystkich w odświętny nastrój, po czym zaprezentowali część artystyczną.  Przybyli goście  wsłuchiwali się w treść wierszy o miłości i wdzięczności, które niejednokrotnie wzruszały do łez. Wiersze przerywano pięknymi piosenkami lub inscenizacjami ruchowymi. Występ artystyczny zakończył popisy taneczne, a wśród nich układ choreograficzny do melodii ,,Czułe słowa ( My Oh My), taniec ,,Toka Toka”  i ,,Światełka”. Na koniec uczniowie  złożyli życzenia i wręczyli samodzielnie przygotowane ramki  z kompozycją kwiatową oraz brokatowe słoiczki  ze zdjęciem swojego kochanego wnuka . Podczas  wspólnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców,  odbył się koncert ,,Melodie i zabawy z dawnych lat” , a wśród nich ,,Kwiaty kocham i ciebie”, ,, Szła dzieweczka do laseczka” , zabawa ,,Mam pajaca ogromnego w kapturku” i wiele innych . Odbył się też  konkurs ,,Czy znam swoją babcię , czy znam swoją wnusię?

Za zaproszenie i bogatą część artystyczną w imieniu wszystkich gości podziękował p. Jan Krasuski.

My również dziękujemy za tak liczne przybycie!

Uczniowie klasy Ia wraz z wychowawczynią Teresą Wardak