Rekrutacja uzupełniająca

Po części podstawowej rekrutacji do przedszkola ZS Stanin na rok szkolny 2024 2025 w przedszkolu pozostały 2 wolne miejsca. Rekrutacja uzupełniająca jest prowadzona w terminie od 9.04.2024 do 19.04.2024r. w wersji papierowej.

Chętnych zapraszamy do składania wniosków w sekretariacie szkoły.
Dyrekcja ZS STANIN.

Wniosek dostępny poniżej: https://zs-stanin.pl//assets/www/1527/pustywniosekkandydata-oswiadczenia-1712900805.docx

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drodzy Rodzice!

Od dnia 1 marca 2024r. rusza rekrutacja elektroniczna na wolne miejsca do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025, dla których organem prowadzącym jest Gmina Stanin.

Aby zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Staninie należy:

Poniżej przedstawiamy krótki filmik - Rekrutacja w 5 krokach

Uwaga! Dzieci już uczęszczające do oddziałów przedszkolnych nie biorą udziału w rekrutacji - są wprowadzone do systemu na podstawie złożonych deklaracji o kontynuowaniu nauki w oddziale przedszkolnym na rok 2024/2025.

Przed przystąpieniem do rejestracji kandydata zachęcamy do zapoznania się z zasadami naboru. W przypadku jakichkolwiek problemów służymy pomocą.

Nieprzekraczalny termin składania wniosków – 1-15 marca 2024r.
Lista kandydatów zakwalifikowanych zostanie podana 25 marca 2024r. do godz. 10:00.

Od 25 marca 2024r. do 4 kwietnia 2024r. należy złożyć w sekretariacie szkoły potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia. Dokument do pobrania tu: kliknij, aby pobrać

Lista kandydatów przyjętych zostanie podana 8 kwietnia 2024 r. do godz. 10:00.

__________________________________________________________________

Rekrutacja do klasy I SP odbędzie się w sposób tradycyjny. Wnioski do pobrania dostępne będą w sekretariacie szkoły lub na stronie.

• Termin składania wniosków – od 14 marca do 5 kwietnia 2024 r. do godziny 1500.
  • Lista kandydatów zakwalifikowanych zostanie podana 23 kwietnia 2024r.
  • Potwierdzenie woli przyjęcia do klasy I szkoły podstawowej w postaci pisemnego oświadczenia należy złożyć w dniach od 24 kwietnia do 10 maja 2024r. Dokument do pobrania tu: kliknij, aby pobrać
  • Lista kandydatów przyjętych zostanie podana 13 maja 2024 r.

Wnioski do pobrania:

Uczeń z obwodu szkoły - karta zgłoszenia: kliknij, aby pobrać

Uczeń spoza obwodu szkoły – wniosek: kliknij, aby pobrać

____________________________________________________________________

Dodatkowe informacje na stronie internetowej Urzędu Gminy Stanin: https://stanin.pl/rekrutacja-do-przedszkoli-i-klas-i-na-rok-2024-2025/ lub w sekretariacie szkoły.

adm