• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej

1

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej

Po sukcesach na szczeblu gminnym (I miejsce w piłce siatkowej i I miejsce w piłce ręcznej) męskie reprezentacje naszego gimnazjum bardzo udanie rozpoczęły II część sezonu 2013/2014 w rozgrywkach szczebla powiatowego SZS. 14 marca w hali sportowej Gimnazjum nr. 2 w Łukowie chłopcy wygrali rywalizację w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej i będą reprezentowali powiat łukowski w rozgrywkach rejonowych - 19.03.2014 r. Skład drużyny: Paweł Bielecki, Paweł Walo, Sławomir Grzela, Przemysław Kozakowski, Dominik Adamiak, Mateusz Sobiech, Karol Zdun, Tomasz Osiński, Bartek Nowak) Niewiele gorzej wypadli nasi koszykarze, którzy  zajęli miejsce  trzecie w powiecie - 1 marca 2014 r.

(skład drużyny: Paweł Bielecki, Sławomir Grzela, Przemysław Kozakowski, Dominik Adamiak, Karol Zdun, Tomasz Osiński, Jacek Kołodziejczyk). Gratulując naszym chłopcom czekamy na kolejne ich sukcesy. Już niebawem piłka siatkowa i Finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Halowej Piłce Nożnej, na który to nasza reprezentacja nie jedzie bez szans.

Opiekunem i trenerem drużyn męskich jest Pan Jarosław Michalak          


              


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.