Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Klasy trzecie w tym roku Mikołajki świętowały w Warszawie. Podczas wycieczki do stolicy uczniowie odwiedzili Stadion Narodowy i zwiedzali trasę "Piłkarskie emocje" gdzie  zobaczyli najbardziej historyczne miejsca areny. Przewodnik oprowadzał uczniów m.in. po strefie zawodniczej i szatni reprezentacji Polski. Poznaliśmy także zakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych na PGE Narodowym. Kolejnym punktem z programu wycieczki była lekcja wychowania fizycznego w Hangarach 646, podczas której pod okiem trenerów uczniowie rozwijali swoje zdolności sportowe. Pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy do domu. 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com