8 grudnia uczniowie klas siódmych pod opieką p. Anny Nowak i p. Krystyny Rosłoń oraz rodziców uczestniczyli w kuligu po najbliższej okolicy - Ogniwie, Kopinie i Niedźwiadce. Dzięki Panom: Adamowi Goławskiemu, Markowi Koniecznemu i Piotrowi Gajowemu, którzy nas przewozili w saniach z traktorami mogliśmy poznać wiele dróg i leśnych ścieżek oraz podziwić piękno zimowego krajobrazu.

Następnie ogrzewaliśmy się przy ognisku w Kopinie, piekliśmy kiełbaski oraz częstowaliśmy się gorącą herbatą i smakołykami przygotowanymi przez rodziców: p. Aldonę Walo, p. Monikę Nowak, p. Agnieszkę Konieczną, p. Anetę Krawczyk, p. Renatę Majewską, p. Ewelinę Leszek, p. Magdalenę Kabat. Chętni uczniowie korzystali z zewnętrznej siłowni na placu przy wiejskiej świetlicy.