Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Zostań Mistrzem Słówek”


Jest to II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych pod patronatem Moniki Cichowlas, niezależnego partnera wydawnictwa Usborne. Konkurs zachęca uczniów do poszerzenia wiedzy i doskonalenia sprawności językowych. To również motywacja do nauki nowych angielskich słówek i wyrażeń.

Konkurs odbędzie się 23 listopada 2023r. o godz. 9.00.

Celem dobrego przygotowania się uczniowie będą korzystać z innowacyjnej platformy Lingos, na której czekają gotowe bazy słów i zwrotów z arkusza konkursowego, dostosowane do odpowiednich kategorii wiekowych uczestników i przydzielone im przez nauczycieli.

Nauka na platformie to aktywne lekcje w formie interaktywnych fiszek. Dzięki temu nauka jest skuteczniejsza, a słówka na dłużej zostają w jego głowie. 

Odpowiedzialność za przygotowanie się do konkursu spoczywa w głównej mierze na uczniach – im lepiej nauczysz się leksyki, tym lepiej poradzisz sobie z testem konkursowym !!!

 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com