W środę 18 października uczniowie klas 6a, 6b i 5a SP w Staninie pod opieką pani Bożeny Skwarek, Joanny Smyk i Cecylii Barszcz udali się na wycieczkę do Siedlec.

Pierwszym punktem programu był Park Wodny , gdzie uczniowie  aktywnie spędzili czas ,doskonaląc umiejętności pływackie. Nie zabrakło również zabaw na zjeżdżalni oraz kąpieli relaksacyjnej w jacuzzi.

Po wodnej zabawie udaliśmy się do kina Helios w Galerii Siedlce. Film Lassie okazał się być piękną lekcją o przyjaźni i miłości.Po dwugodzinnym pobycie w kinie udaliśmy się do Kręgielni Factory, gdzie uczniowie mieli świetną okazję do integracji i poznania nowych metod spędzania czasu wolnego. Lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką dla naszych podopiecznych. Gra okazała się niezwykle wciągająca, dużą frajdą dla dzieci było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny.

Całość dopełniła pyszna niespodzianka – pizza i lemoniada. Zadowoleni i pełni nowych wyzwań wróciliśmy do domu.