Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Obchody Dnia Edukacji Narodowej to dzień szczególny w naszej szkole. Na 6 godzinie lekcyjnej uczniowie udali się na uroczystą akademię do hali sportowej, która rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie Pan Dyrektor złożył życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom pracujących na rzecz oświaty.

Po wystąpieniu Pana Dyrektora życzenia nauczycielom jak i pracownikom złożyli przedstawiciele Rady Rodziców.Kolejnym punktem było wręczanie nagród przyznanych przez Dyrektora nauczycielom i pracownikom obsługi.
Po oficjalnej części akademii uczniowie z klas 8 przedstawili ciekawą część artystyczną.

Druga część to występ wokalno-instrumentalny zespołu "Jarzębinki" pod kierownictwem Pani Jolanty Skwarek z repertuarem kilku piosenek.

Trzecia część uroczystości to spotkanie nauczycieli i pracowników obsługi na stołówce szkolnej przy wspólnej kawie, herbacie i torcie.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com