• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

I Gminny Konkurs Matematyczny

13

I Gminny Konkurs Matematyczny

  Drużyny zmagały się z pięcioma zadaniami otwartymi i czterema tzw. zadaniami „krótkiej odpowiedzi”. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali na wyniki, które na bieżąco były prezentowane przez komisję.
Ostateczne wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce zdobyły uczennice z Publicznego Gimnazjum w Staninie:
Agata Król, Patrycja Konieczna i Karolina Sobiech

II miejsce uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Tuchowiczu:
Jagoda Różycka, Weronika Gryczka, Mateusz Izdebski

II miejsce uczniowie z Publicznego Gimnazjum w Zagoździu:
Marlena Sobiech, Bartek Czernic, Dominik Szewczak

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje!

  Poczęstunek dla uczestników i nagrody dla zwycięzców ufundował szkolny sklepik działający przy Zespole Szkół w Staninie.  Uczniowie otrzymali również pamiątkowe dyplomy, a nauczyciele – podziękowania. Konkurs przebiegał w przyjaznej, ciepłej i życzliwej atmosferze. Zakończył się pamiątkowymi zdjęciami. Uśmiechnięci, zadowoleni i pełni nowych doświadczeń uczniowie wraz z opiekunami wrócili do swoich szkół. Uczestnikom dziękujemy za udział.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.