• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Biwak klasy I B

15

Biwak klasy I B

Biwak rozpoczął się o godzinie 18.00 zajęciami metodą Ruchu Rozwijającego prowadzonymi przez p. Agnieszkę Paśnikowską. W zajęciach uczestniczyli rodzice ze swymi dziećmi. Wszyscy mieli okazję poznać nowe zabawy i sposoby na wesołe i aktywne spędzanie czasu wolnego. Kolejną atrakcją były zajęcia sportowe- mecz piłki nożnej, gra w dwa ognie. Po tak wytężonych zajęciach wszyscy udali się na wspólną kolację. Późnym wieczorem dziewczynki pod nadzorem pań sprawdzały swe umiejętności cukiernicze piekąc babeczki, które na koniec dnia wszyscy zjedli ze smakiem. Niektórzy po 22. 00 wrócili ze swymi rodzicami do swoich domów. Większość jednak pożegnała swoje mamy i została na nocleg w szkole. Dla niektórych był to pierwszy nocleg poza domem.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.