Drodzy Uczniowie i Wychowankowie szkół, przedszkoli i placówek województwa lubelskiego

W dniu Waszego święta życzę nieskończonej liczby niespodzianek, niekończących się zabaw i wiecznej radości, która dodaje skrzydeł. Życzę przyjaznej szkoły, lekkich plecaków, lekcji ciekawszych niż przerwy i zadań, które zawsze dadzą się rozwiązać. Niech dziecięca ciekawość świata i bezgraniczna wyobraźnia pozwalją Wam tworzyć i poznawać rzeczy piękne i wartościowe a Wasze marzenia były zawsze większe od obaw. Życzę Wam również tego, co w życiu najważniejsze - zdrowia, prawdziwych przyjaciół i cudownych chwil spędzonych z kochającymi bliskimi. Spełniajcie swoje pragnienia, osiągajcie sukcesy, rozwijajcie talenty, a uśmiech i radość niech towarzyszy Wam każdego dnia!

Najpiękniejszego Dnia Dziecka!

Z serdecznymi pozdrowieniami