Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

MICHAŁ MATYSZEK Z DWUKROTNYM TYTUŁEM FINALISTY KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO  


Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 8b Zespołu Szkół w Staninie MICHAŁ MATYSZEK uzyskał tytuł FINALISTY Konkursu Chemicznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz tytuł FINALISTY Konkursu Fizycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Jest to bardzo duży sukces, zwłaszcza, że Michał we wszystkich trzech etapach konkursu, zarówno z chemii, jak i z fizyki uzyskał wysokie wyniki. Zadania konkursowe w znacznym stopniu wykraczały poza podstawę programową szkoły podstawowej. Wiele zagadnień ponadprogramowych uczeń musiał opanować w dość  krótkim czasie, w czym wspierała go od strony dydaktycznej Barbara Gajownik (nauczyciel chemii i fizyki).

Za uzyskanie dwóch tytułów finalisty konkursu przedmiotowego uczeń uzyska 10 punktów rekrutacyjnych do szkół wyższego szczebla.

Serdecznie gratulujemy Michałowi i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i osobistych.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com