Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja i Dnia Flagi


11 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Patriotyczne apele rocznicowe są w Zespole Szkół w Staninie tradycją, dzięki której dyrekcja szkoły oraz grono pedagogiczne dążą do kształtowania postaw patriotycznych, wychowania w polskości oraz przygotowania do życia w demokratycznym państwie. Jest to wspaniała okazja, by uzmysłowić rolę takich słów jak ojczyzna i patriotyzm oraz przybliżyć fakty z historii Polski, często zapomniane i nie do końca rozumiane przez dzieci i młodzież.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com