Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej piłki ręcznej chłopców


W piątek 10 marca 2023r.  w SP Nr 1 w Łukowie odbyły się zawody powiatowe piłki ręcznej chłopców klas 6 i młodsi. Drużyna szczypiornistów naszej szkoły pod opieką pani Joanny Smyk wywalczyła III miejsce. W rozgrywkach uczestniczyło 4 drużyny chłopców ze Strzyżewa, Łukowa Sp 1, Łukowa SP 2,  Stanina,  którą reprezentowali: J. Kot, J. Gajowy, B.Wardak, M. Mućka, T. Nowak, M. Leszek , H. Krawczyk z klasy 6a oraz SZ. Sobiech klasa 6b i P. Janiszek klasa 5a. Chłopcy zagrali systemem każdy z każdym i zaprezentowali się na wysokim poziomie.

 Gratulujemy sukcesów!
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com