Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Dzień Kobiet „Kobiety - siła, mądrość i piękno”      


Tegoroczny Dzień Kobiet upłynął ph. „Kobiety- siła, mądrość i piękno.” Inspiracją do dzisiejszej uroczystości stała się książka „Becz i dzwoń dzwoneczkiem” czyli kolaż barwnych opowieści, w których ks. Piotr Pawlukiewicz opowiada o sobie i ludziach spotkanych na przestrzeni życia. Na podstawie krótkich scenek poznaliśmy sprawdzone recepty na temat poprawnych relacji damsko – męskich.

W czasie spotkania uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali swoje talenty, które oczywiście każdy docenił i nagrodził brawami.

Publiczność z uśmiechem na twarzy podziwiała występy uczniów kl. VIIIA w kultowym przeboju z roku 1996 „Tarzan Boy”, wspaniały i bardzo wymagający układ taneczno - gimnastyczny Karoliny Brzezińskiej z VIIIB.

Przyjemną atmosferę zapewniła gra Michała Matyszka na akordeonie.

Nie zabrakło dobrego humoru, uczniowie zaprezentowali cenną lekcję, jak kobiety powinny przyjmować kwiaty.

Na scenie pojawił się Kabaret Smile, który przedstawił, co tak naprawdę myślą, a co mówią kobiety. Z uwagą poznaliśmy rady eksperta, który bardzo skutecznie przetłumaczył język kobiet na prosty polski język. 

Na zakończenie spotkania w imieniu Samorządu Uczniowskiego dla kobiet popłynęły najlepsze życzenia :

Wszystkim Paniom
Zdrowia i radości!
Mniej zmartwień na głowie!
Tego dziś, w Dniu Kobiet
Życzą Wam- panowie

Dziękujemy uczniom Samorządu Uczniowskiego  z kl. VIII oraz opiekunom p. J.Koniecznej i K. Rosłoń za przygotowanie uroczystości.

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com