Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

13 grudnia 2022r. członkowie Szkolnego Koła PCK pod opieką p. Anny Nowak wybrały się do Klubu Seniora "Nadzieja" w Staninie. Dziewczęta wspólnie z paniami wykonywały stroiki bożonarodzeniowe z wykorzystaniem różnych materiałów: gałązek, szyszek, wstążek, bombek, orzechów, suszonych roślin, gąbki florystycznej, krążków drewna, kory itp. Po zakończeniu prac Panie ugościły nas herbatką i ciastkami. Dzięki współpracy powstało wiele różnorodnych stroików, wszystkie zostały przekazane na kiermasz charytatywny.

Serdecznie dziękujemy Paniom z klubu seniora - p. Krystynie Lendzion, p. Barbarze Władzińskiej, p. Sabinie Dźwigale, p. Jadwidze Mućce, p. Janinie Siwiec, p. Alinie Gajo i p. Edycie Krasuskiej.

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com