18 grudnia w Kościele Rzymskokatolickim Trójcy Świętej w Staninie odbył się kiermasz świąteczny przeprowadzony przez uczniów ZS w Staninie. Sprzedawane były stroiki wykonane przez uczniów należących do  PCK we współpracy z   Klubem Seniora ,,Nadzieja”  oraz sianko świąteczne przygotowane przez Szkolne Koło Caritas. Uzyskane pieniądze w kwocie 1708 zł pozwoliły na zakup  talonów do realizacji w sklepie Sinsay dla 14 podopiecznych Placówki Wielofunkcyjnej W Łukowie.

Składamy serdeczne podziękowania księdzu proboszczowi Markowi Antonowiczowi za umożliwienie przeprowadzenia kiermaszu świątecznego i wszystkim ofiarodawcom.

Koordynatorami akcji były: Anna Nowak, Joanna Smyk ,Wanda  Michalak, Justyna Chmiel, Joanna Chromińska.