21 listopada 2022 r. odbył się Dzień Życzliwości i pozdrowień w kl. III a i III b. Uczniowie obydwu klas wraz z wychowawczyniami p. B. Mróz i p. T. Wardak spotkali się w sali gimnastycznej. Uczniowie pracowali w grupach, w parach i indywidualnie. Samodzielnie wykonali wizytówki z napisem ,,Jestem życzliwa”, ,,Jestem życzliwy”. Układali i pisali rymowanki związane z życzliwością, rysowali kompozycje kwiatowe. Pisali również miłe słówka koleżankom i kolegom z równoległej klasy. Wręczyli sobie własnoręcznie wykonane wcześniej bileciki. Na zakończenie spotkania wszyscy zaśpiewali wspólnie piosenkę ,,Pięknie żyć”. Nie zabrakło zadań dla klasy na korytarzu. Wszyscy chętnie włączyli się do ich wykonania. Dzień przebiegł w bardzo miłej atmosferze, wszyscy ,,obdarowywali się” miłymi słowami. W domu robili zdjęcia z uśmiechem  i przygotowali rodzinie przekąski. Oby Dzień Życzliwości trwał jak najdłużej, najlepiej przez cały rok!