Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

21 września uczniowie klasy V a i V b na lekcjach biologii poznali szczegółową budowę mikroskopu oraz funkcję poszczególnych elementów. Następnie po krótkim instruktażu odbyła się upragniona część praktyczna. Uczniowie wykonywali preparaty świeże ze skórki cebuli, trzykrotki oraz dziewanny kutnerowatej, które oglądali pod różnymi powiększeniami. Na zajęciach wykorzystywany był sprzęt zakupiony dzięki udziałowi szkoły  w programie Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości.

Lekcje przeprowadziła p. Anna Nowak.

 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com