• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Dzień Edukacji Narodowej 2013/2014

31

Dzień Edukacji Narodowej 2013/2014

14 październik to dzień szczególny w naszej szkole. Mimo że, jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole większość uczniów przybyła na zorganizowane w tym dniu zajęcia wychowawcze. Po dwóch godzinach spędzonych z wychowawcami w klasach , uczniowie udali się na uroczystą akademię do hali sportowej, która rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie Pan Dyrektor złożył życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom pracujących na rzecz oświaty.  

Po wystąpieniu Pana Dyrektora życzenia nauczycielom złożyli przedstawiciele samorządu szkolnego oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Kolejnym punktem było wręczanie nagród przyznanych przez Dyrektora nauczycielom i pracownikom obsługi.

Po oficjalnej części akademii uczniowie z grupy artystycznej "Mali My" przedstawili ciekawą część artystyczną. W pierwszej kolejności wystąpili uczniowie szkoły podstawowej. Druga część to występ wokalno-instrumentalny zespołu "Jarzębinki" pod kierownictwem Pani Jolanty Skwarek z repertuarem kilku piosenek. Po zakończeniu akademii uczniowie udali się do domów.

Trzecia część uroczystości to spotkanie nauczycieli i pracowników obsługi na stołówce szkolnej przy wspólnej kawie, herbacie i ciastku.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.