Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Święto to jest doskonałą okazją do poszerzenia naszej wiedzy na temat krajów europejskich, ich tradycji i kultury. Z tej okazji 10 maja w naszej szkole odbył się turniej „Europa da się lubić” dla klas 1-3. Głównym założeniem spotkania było radosne świętowanie i integracja uczniów, propagowanie patriotyzmu do naszej ojczyzny oraz rozwijanie świadomości bycia Europejczykami.

Uczniowie poznali różne ciekawostki, muzykę, zabawy i smaki z wybranych państw europejskich, aby wiedzieli, co nas odróżnia od innych narodów i co możemy wynieść z dziedzictwa kulturowego wspólnoty państw europejskich do codziennego życia.

Organizatorem turnieju była Agata Skwarek.
O nagłośnienie zadbał Jarosław Kania.
Pomoc w dekoracji Anna Witek
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com