Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja


Majowe święto dla wszystkich Polaków jest dniem szczególnym.  Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Uroczystość miała charakter poetycko muzyczny, stała się  okazją do zaprezentowania talentów  aktorskich, piosenkarskich i recytatorskich. Po wielu sezonach pandemii z ogromną przyjemnością uczestniczyli w niej uczniowie, nauczyciele i dyrekcja.

W dzisiejszych czasach szczególnie pamiętajmy o naszej historii. Jesteśmy członkami Unii Europejskiej, ale też pielęgnujmy naszą tożsamość narodową, pamiętajmy o zapisach w najważniejszej ustawie – Konstytucji.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com