„Wyzwania sprawiają, że życie staje się ciekawe. Przezwyciężanie ich jest tym, co czyni życie znaczącym…”
                                                                                                                        Joshua J. Marine

Dnia 8 marca 2022r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski po opieką p. Joanny Koniecznej i p. Krystyny Rosłoń we współpracy z chłopcami z klas IV-VIII przygotował atrakcyjne i ciekawe wyzwania dla damskiej części społeczności szkolnej.

Tego wyjątkowego dnia każdej klasie na ubraniach towarzyszyły kolory tęczy i nie tylko, a chłopcy przygotowali zaskakujące hasła opisujące dziewczęta z ich klasy.  Uczniowie  zaplanowali szereg wyzwań, których wykonanie wszyscy mogli z przyjemnością oglądać podczas szkolnej akademii na żywo...

Wśród zadań w wykonaniu płci damskiej mogliśmy podziwiać min. zagadki muzyczne „Jaka to melodia”, jedzenie cytryny, przeciąganie liny, ćwiczenia ruchowe, balonowe zagadki, zabawy „Co jest w pudełku?, kalambury,  zabawę „Znawca aut”. Realizacja zaplanowanych wyzwań w wielu klasach stała się również okazją do wręczenia dziewczętom kwiatów oraz drobnych upominków przez chłopców.

Nie zabrakło również, wyzwania dla damskiej części grona pedagogicznego przygotowanego przez wicedyrektora p. Jarosława Michalaka, który przeniósł w czasie  panie nauczycielki do lat młodzieńczych i umożliwił im wcielenie się w rolę modelek i zaprezentowanie swoich wdzięków na szkolnym „czerwonym dywanie”.

Na zakończenie tej, jakże niezwykle barwnej i pełnej niespodzianek uroczystości uczniowie SU wręczyli Paniom róże, będące symbolem uznania i szacunku….

Tegoroczny Dzień Kobiet w ocenie naszej wymagającej publiczności -  zaliczamy do udanych, a naszym Drogim Paniom oraz całej naszej społeczności szkolnej przedstawiamy  najważniejsze zadanie , którego realizację sprawdzimy za okrągły rok.