W naszej szkole w dniach 01-04.03.22 ( wtorek-piątek) uruchamiamy zbiórkę darów na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Potrzebne rzeczy: ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, sól, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, owoce / warzywa w puszkach(np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach.

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski,
pampersy dla dzieci (raczej w rozmiarach 3-4-5), płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

ŚRODKI OPATRUNKOWE: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki
soli fizjologicznej, środki do odkażania, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe,
pęsety sterylne, wata, nożyczki do opatrunków.

Miejsce zbiórki: Biblioteka szkolna

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do ogólnej zbiórki w Gminie Stanin.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję.