Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

W dniach 6-10 grudnia 2021roku w przedszkolu została przeprowadzona akcja charytatywna „Przedszkolaki dla Domu Dziecka w Adamowie”. W akcję włączyły się wychowawczynie wszystkich grup, dzieci i rodzice oraz nauczyciele Zespołu Szkół w Staninie. Do zbiórki dołączył tez szkolny klub wolontariatu.  Zebrane artykuły spożywcze, słodycze, środki czystości i kosmetyki zostały przekazane 20 grudnia do placówki w Adamowie. 

Dyrektor, wychowawcy oraz wychowankowie składają gorące podziękowania wszystkim darczyńcom

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com