W dniu 24 listopada klasy 4a, 4b i 5a pod opieką Joanny Smyk, Bożeny Skwarek, Joanny Koniecznej i w-ce dyrektora Jarosława Michalaka pojechały na wycieczkę autokarową do Siedlec.

Pierwszym punktem programowym była wizyta w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, gdzie uczniowie z opiekunami obejrzeli sztukę teatralną pt.: Opowieść wigilijna, która wprowadziła wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia oraz zachęciła widzów do zastanowienia się nad kilkoma ważnymi pytaniami: co jest w życiu ważne, jak być dobrym przyjacielem, pracodawcą i dobrym człowiekiem. Następnie dzieci odpoczywały i integrowały się w siedleckim Aquaparku. Opiekunowie zorganizowali im gry i zabawy w wodzie oraz elementarną naukę pływania. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w punkcie gastronomicznym i posiłek obiadowy, który po wcześniejszych przeżyciach teatralnych oraz basenowej rekreacji wszystkim wyjątkowo smakował.

Przejazd autokarem z Siedlec do Stanina i śpiewanie znanych radiowych przebojów dopełnił wycieczkowe atrakcje, a na parkingu pod szkołą zadowolonych uczestników wycieczki odebrali stęsknieni rodzice. Żegnaj przygodo! Witaj szkoło! Do następnego razu!