Dnia 15.10.2021 r. w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się od koncertu zespołu Jarzębinki pod kierunkiem pani Jolanty Skwarek. Nauczyciele i uczniowie mogli podziwiać młodych artystów w repertuarze ludowym.

Uczniowie klasy 8c wraz z wychowawczynią Małgorzatą Matyszek przygotowali przedstawienie z elementami humoru szkolnego. Swoim występem rozbawili zarówno nauczycieli jak i uczniów.

Na zakończenie głos zabrał p. dyr. Jarosław Michalak, który podziękował nauczycielom za zaangażowanie w podejmowane działania na rzecz szkoły. Samorząd uczniowski złożył życzenia nauczycielom i wręczył kwiaty.

Dekorację wykonała pani Wiesława Orzełowska.

Dnia 14.10.2021r. na stołówce szkolnej został przygotowany przez Radę Rodziców uroczysty obiad.

Dyrektorzy wręczyli również nagrody dla nauczycieli i pracowników naszej Szkoły.