Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

22. czerwca 2021r.na placu przy GBP w Staninie odbyło się ostatnie wspólne ognisko uczniów klas ósmych naszej szkoły z rodzicami i wychowawcami. Ognisko zorganizowali rodzice i to oni sprawowali opiekę nad swoimi dziećmi. Pani dyrektor Izabela Gromada, która też pełniła funkcję wychowawcy klasy 8b przez 2 lata oraz zastępca dyrektora – pan Jarosław Michalak, podobnie jak wszyscy wychowawcy: Krystyna Rosłoń, Barbara Gajownik, Bożena Skwarek, Jadwiga Blachowicz, Barbara Mróz podczas tej imprezy byli gośćmi. Wszyscy bardzo miło spędzili czas, odstresowali się piekąc kiełbaski. Nauczyciele i rodzice mieli okazję do rozmów. Podobnie zresztą jak uczniowie, którzy dodatkowo spędzili czas aktywnie, grając w siatkówkę i piłkę nożną, a także korzystając z siłowni i huśtawek na świeżym powietrzu. Gdyby nie nadchodząca burza, pewnie trudno byłoby się rozstać. Wychowawcy i uczniowie dziękują wszystkim rodzicom, a szczególnie tym, którzy
najbardziej przyczynili się do organizacji i byli obecni na ognisku: Grażynie Koniecznej, Małgorzacie Walo, Annie Lendzion, Barbarze Mróz, Justynie Osińskiej, Stanisławowi Wysokińskiemu, Annie Zarzyckiej, Bernardecie Stech, Emilii Ambroziak i Karolinie Skwarek.

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com