Matka to serce rodziny, to dziecięcych wspomnień czar, to zapach domowych posiłków, to poczucie bezpieczeństwa. Za bezgraniczną miłość, codzienny trud i poświęcenie, w imię szacunku i wdzięczności uczniowie klasy Ia pod kierunkiem pani Teresy Wardak przygotowały uroczystość Dnia Matki. Niestety ze względu na pandemię odbyła się ona online. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Były wzruszające wiersze, piosenki, podziękowania i życzenia dla kochanych Mam.

Na koniec dziewczynki zaprezentowały nowoczesny taniec Toca- Toca. To nie koniec niespodzianek . Każde dzieckoz pomocą pani wychowawczyni przygotowało dla swojej mamy książeczkę pt. ,,Mamy dla mamy”, w której znalazły się życzenia dla mam, portret mamy, spontaniczne wypowiedzi uczniów,, Za co kocham swoją Mamę”, krzyżówki , kolorowanki oraz tekst pod hasłem ,,Poczytam Ci mamo”. Z pewnością oprócz prezentu w postaci koszyczka z kwiatami, książeczka będzie super – prawdziwą niespodzianką.

Wszystkiego najlepszego Drogie Mamy!