Dzień Dziecka w  klasie II B  obfitował w wiele atrakcji.  Dnia  2 czerwca uczniowie wraz z wychowawczynią J. Blachowicz udali się na piknik do Państwa Moniki i Leszka Lendzionów  w Kopinie.

Dzieci miały do dyspozycji cały plac zabaw, który mieści się obok przedszkola Bajka, boisko do gry w piłkę. W tym dniu każdy robił to na co miał ochotę. Nie było rywalizacji, wszyscy byli zwycięzcami.   Dzień  upłynął wszystkim w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki. Nie zabrakło oczywiście przekąsek, lodów, napojów oraz kiełbasek z grilla. O to wszystko zadbali rodzice dzieci z Kopiny, a w szczególności rodzice Janka i Franka, którzy poświęcili swój czas i towarzyszyli dzieciom przez całe spotkanie. Dodatkową atrakcją dla dzieci był mecz w piłkę nożną z udziałem rodziców. Na pożegnanie  każde dziecko dostało bańki mydlane i kartonik soku. W oczach dzieci to była bardzo udana impreza. Szkoda tylko, że Dzień Dziecka jest raz w roku!