Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Już niedługo wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

Dzień Dziecka klasa 4b wraz z opiekunami p. Anną Nowak, p. Beatą Łazugą i grupą rodziców świętowała w leśniczówce w Kosiorkach. Pan Biaduń przypomniał wszystkim o zasadach zachowania się w lesie, roli lasu, zwierzętach i roślinach tu żyjących. Przybliżył dzieciom jak wygląda praca leśnika na codzień. Następnie miały miejsce różne zabawy i konkurencje sportowe przygotowane przez rodziców. Każdy miał możliwość sprawdzić gibkość swego ciała przechodząc pod liną na różnej wysokości. Była też rywalizacja miedzyzespołowa w przeciąganiu liny czy grze w piłkę. Dużo radości dostarczyły też kalambury. Można było też poćwiczyć umysł podczas gry w państwa miasta. Niektórzy zaś chętnie grali w babingtona czy skakali na skakance.


Ruch na świeżym powietrzu sprzyjał apetytowi. Można było upiec kiełbasę przy ognisku, a rodzice dodatkowo przygotowali mnóstwo przekąsek. To był wspaniały dzień.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com